Merhaba arkadaşlar bu defa mevcut paketler dışı sizlere bedava internet paketleri ile alakalı bilgi paylaşmak istedim. Şunu belirtmek isterim ki buradaki paketler sadece vodafone bedava internet arayan kullanıcılar için geçerli olacaktır diğer operatörde kullanım gerçekleştiren aboneler bu kodlardan faydalanamaz.

Bir çok web sayfada vodafone bedava internet ayarları gibi paylaşımlar gördüm fakat ben bunların doğruluğuna ve sağlıklı olup olmadığına karar veremedim bunun yerine sayfamızı takip eden kullanıcılara bedava internet paketi ile alakalı kampanyaları paylaşmak istedim. Sayfamızda paylaşılan vodafone bedava internet içerikleri faturalı ve faturasız olmak üzere bir çok kişi tarafından kullanıldı, sizlerde bu içeriklerden tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz. Bedava internet mi olur ? diye sorduğunuzu duyar gibiyim fakat bunları vodafone resmi sayfasından’da teyid edebilirsiniz. Operatörünüzün sizleri kendi bünyesi içerisinde tutabilmek için yapmış olduğu kampanyaları daha anlaşılır bir dil ile alt kısımdaki bölümde bulabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2017

Var olan ve kullanımı biten kampanyalar sürekli sayfamızdan kaldırılmakta ve sürekli yeni bedava internet paketleri paylaşılmaya devam etmektedir. Sayfamızın bağlantısını arkadaşlarınızla paylaşıp onlarında bu hediye internet paketlerinden faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi sizlerde faturasız hattınızdan BONE SUPER2GB yazıp 3636’ya mesaj gönderdiğinizde faturasız hattınız için 1 ay geçerli hediye 2 gb internet alabiliyorsunuz. Hediyeyi aldıktan sonra paketi iptal etmeniz gerekiyor çünkü devam eden bir paket. Şimdi sizlerde Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır sorusunun yanıtını almışsınızdır umarım.. Kampanyaları hattınızda TL yokken deneyiniz. Çünkü bazı kampanyalar daha öncesinde kullanıldığında veya süresi dolduğunda ek ücret alabilir.