Vodafone Bittikçe Dolan Medium Tarifesi 27 TL Nasıl Yapılır / İptal Edilir, Vodafone faturasız paketlerinden ilk sen haberdar ol.

Vodafone bittikçe dolan m tarifesi ile sizlerde sevdiklerinizle iletişime aralıksız devam edebilirsiniz. Bu paket ile beraber verilen içerikler fiyat ve kullanım alışkanlığınız bakımından oldukça uygun olacak. Vodafone verdiği 750 dk konuşma süresi ile sevdiklerinizle kesintisiz konuşmanızı, 1000 adet her yöne sms ile sevdiklerinize özel günlerde mesaj göndermenizi ve tam 2 gb internet ile’de sorun yaşamadan sosyal medya hesaplarınızı ve internette sörf yapmanızı sağlıyor ve bu sadece 27 tl karşılığında.

Operatörler her geçen gün yeni tarifeler çıkarıyor vodafone’da bu durumun gerisinde kalmamak için hattını vodafone’a taşıyanlara ve yeni hat alanlara bu özel tarifeye geçiş imkanı veriliyor. Bu tarifeden sadece 25 yaş üstü kullanıcılar faydalanabiliyor. Eğer hattın yasal sahibi bu yaş sınırının altındaysa bu tarifeye geçiş yapması imkansız. Sizlerde Bittikçe Dolan M paketi ile kullanım gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki paket katılım sms’ini gönderebilir veya 542 müşteri hizmetlerinizi arayabilirsiniz.

Vodafone Bedava internet

vodafone-faturasiz-tarife

Tarife Özellikleri:

Her Yöne 750 dk, 1000 SMS, ve 2GB ayda sadece 27 TL

Tarifenin aylık fiyatı 27 TL olup, 31 ay sonunda hattınızda yeterli Türk Lirası olması durumunda paket otomatik tekrar yenilenir ve gelecek olan onay mesajı ile kullanıma başlayabilirsiniz.

Paket aşım durumunda aşağıdaki standart aşım ücretleri yansıyacaktır.

Yurtiçi her yöne konuşma: 60 kr/dk

Yurtiçi sms: 60 Kr/adet,

Yurtdışı sms: 75kr/adet

Ek olarak aldığınız paket sadece kişiye özel yani size özel olarak tanımlanacaktır. Verilen dakika, sms veya internet paketleri farklı birine transfer edilemez. Ayrıca paket içeriğinde verilen kullanım hakları sadece Türkiye içerisinde geçerli olup yurt dışı kullanımlarında sabit ücretlendirme yansıyacaktır.