Vodafone diğer operatörlerde olmayan bir uygulamayı yani tarife kapsamında kullanmadığınız paketleri bir sonraki Ay’a devrederek kullanmanızı sağlayan bir kampanya’yı hayata geçirerek abone sayısını oldukça arttıracağa benziyor.

Yeni gelen Faturalı hat müşterilerine sunduğu akıl küpü tarifeler beğeni topluyor.

 

Vodafone akıl küpü tarifeler ile tarifeniz kapsamında Akıllı devretme özelliği  ve Akıllı durma özelliğini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

gorsel-630-1952

Vodafone Akıl Küpü S Tarifesi  Kapsamında  her yöne 200 dakika Vodafon’lularla 2000 dakika konuşma 1GB internet kullanımına Ay’lık ücret Akıllı devretme özellikli Akıl Küpü S Tarifesinde 19 Türk Lirası Paket kullanımları bitince Durma özellikli Akıl Küpü S Tarifesi için ise aylık 22 Türk Lirası ücret ödersiniz.

Akıllı devretme özellikli tarifenizde kullanımlarınız bitince durma özelliğini aktive etmeniz için yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle aralarında bir boşluk bırakarak ( DURAN KUP S ) yazıp 7000 e göndermeniz gerekmektedir

 

 

Akıl Küpü Mini Tarifesi Bu tarifede kullanım olarak size her yöne 200 dakika 1Gb internet paketi verilir bu kapsamda devretme özellikli akıl küpü mini tarife fiyatı 19 Türk Lirası Akıllı durma özelliğinide eklerseniz tarife ücreti 22 Türk Lirası olacaktır.

Akıllı durma özelliğini kullanabilmek için büyük harflerle ( AKIL KUP M )yazıp 7000’e göndermeniz gerekmektedir.

 

Turuncu Akıl Küpü Tarifesi paket içeriği olarak kullanımınıza 500Mb internet kullanımı 1500 dakika her yöne konuşma süresi verilir. Devreden turuncu akıl küpü tarifesine Ay’lık ücret 25 Türk Lirası ödersiniz. Akıllı durma özelliğinide ilave ederseniz tarife ücreti 28 Türk Lirası’na çıkacaktır.

Kullanımlarınız bitince paketinizin durmasını istiyorsanız, büyük harflerle  ( DURAN TURUNCU ) yazarak 7000 e mesaj göndermeniz gerekmektedir.

 

 

Akıl Küpü Maksi Tarifesi Bu tarifede kapsamında kullanımınıza 2Gb internet her yöne 750 dakika her yöne 1000 Sms hakkı hattınıza tanımlanır.  Akıllı devretme özellikli maksi tarife fiyatı 29 Türk Lirası’dır. Birde buna akıllı durma özelliğini eklerseniz tarife ücreti 32 Türk Lirası olacaktır.

Kullanımlarınız bittiğinde paketinizin akıllı durma özelliğine geçmesini istiyorsanız Vodafone çağrı merkezini arayıp abonelik gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

 

Akıl Küpü Ekstra Tarifesi Akıllı devretme özellikli 3Gb internet her yöne 750 dakika her yöne 1000 Sms karşılığında 35 Türk Lirası ödersiniz. Akıllı durma özelliğini aktive edip paket bitiminde durmasını isterseniz fiyat 38 Türk Lirası olur.

Akıllı durma özelliğini aktive etmek için yapmanız gereken; 0542 542 00 00 numaralı telefondan vodafone müşteri hizmetlerini aramak.

 

 

Bilmeniz Gerekenler

Kullanım detayları’ nı sorgulayıp paket aşımı yapıp yapmadığını kontrol etmek için büyük harfle ( OZET ) yazıp 7000 e göndermeniz yeterli olacaktır.

Devreden Kullanım Bilgisine ulaşmak için; ( BAKİYEDEVİR ) yazarak 7000 e mesaj göndermeniz gerekmektedir.