Vodafone Esnaf Tarifeleri Fiyatı Ve Esnaf Tarifelerine Nasıl geçerim diye düşünmeyin yazımızı okuyun ve Vodafone Esnaf paketleri hakkında bilgi sahibi olun..

 

Vodafone Esnaf Kampanyası

Vodafone Esnaf Tariferi ile bol içerikli paketler ile cebinizi düşünen ücretler ve kolaylıklar sağlıyor. Vodafone Cep Merkezlerine giderek İhtiyacınıza uygun paketlerden birini seçip hangi içeriği daha fazla kullanıyorsanız kullanımınıza bağlı ister Bol Dakikalı isterseniz de Bol internetli Vodafone Esnaf Paketlerinden  beğendiğinizi seçip abonelik başlatabilirsiniz.

 

İşini Bilen Esnaf Tarifesi

 

İşini Bilen Esnaf Paketleri ile aboneliğinizin ilk ayında Vodafone Bedava İnternet kazanma şansınız oluyor. 2017 Yılına özel hazırlanan Bol  içerikli Vodafone İşini Bilen Esnaf kampanyaları kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Hediye İnternetli Esnaf Paketi 24 Ay kalma sözünüze  3GB + Saedece ilk Ay için Hediye verilen 6Gb  Vodafone  hediye internet paketi ile  toplamda 9Gb internet kullanımı, Vodafone kurumsal müşterilerle sınırsız konuşma, her yöne 1000Dakika ve her yöne 1000sms paket içeriğine Aylık 30 Türk Lirası Ücret Ödersiniz.

 

Konuşan Esnaf Paketleri

Konuşan Esnaf Small Kampanyası

Konuşan Esnaf Small Paketi ile Vodafone kurumsal hat kullanıcıları ile sınırsız konuşup  diğer operatörler ile yani 1500 dakika her yöne konuşabilirsiniz. 12 Ay Kalma sözü verip bu pakete abone olursanız ödeyeceğiniz tutar Aylık 29 Türk Lirasıdır. Taahhüt vermeden Konuşan Esnaf Small Tarifesi’ nden yararlanmak isterseniz Paket içerikleri 39 Türk Lirası ile ücretlendirilir.

 

Konuşan Esnaf Medium Kampanyası

Konuşan Esnaf Medium Tarifesi  kapsamında tüm Vodafone kurumsal hat aboneleriyle ücretsiz konuşma ve Her yöne 3000 Dakika konuşma hakkına sahip olursunuz. 12 Ay boyunca Konuşan Esnaf Medium paketi  kalma sözü verirseniz Paket  Aylık 44 Türk Lirası ile ücretlendirilir. Taahhüt vermeden tarifeden  yararlanmak isterseniz paket ücretlendirmesi 59 Türk Lirası olacaktır.

 

 

Konuşan Esnaf Large Kampanyası

Konuşan Esnaf Large Paketi Vodafone kurumsal müşterileriyle sınırsız Her yöne ise 4500 Dakika konuşma hakkı sunuyor. Konuşan Esnaf Large Tarifesi Aylık veya yıllık olarak abone kabul etmektedir. 12 Ay kalma sözü verip paketten yararlanmak isterseniz ücretlendirme Aylık 59 Türk Lirası olacaktır. Taahhüt vermeyip Aylık abonelik isterseniz paket 79 Türk Lirası ile ücretlendirilir.

 

İnternetli Esnaf Tarifeleri

 

İnternetli Esnaf Small Tarifesi

Bol İnternetli Esnaf Small kampanyası ile 1Gb internet, 1000Sms Her yöne 1000Dakika konuşma içeriğine 12 Ay kullanma sözünüze Aylık 29 Türk Lirası ödersiniz. İnternetli Small Kampanyası Taahhüt vermeden   Aylık kullanmalarınızda ise 39 Türk Lirası ile ücretlendirilir.

 

İnternetli Esnaf Medium Tarifesi

İnternetli Esnaf Medium Paketi içerik olarak Her yöne 2000Sms, 2000Dakika ve 2Gb internetten oluşmaktadır. Bu tarifeye Aylık veya Yıllık  taahhüt vererek sahip olabilirsiniz. İnternetli Esnaf Medium Kampanyası Aylık aboneliklerde 59 Türk Lirası İle ücretlendirilir. 12 Ay kalma sözü verdiğiniz takdirde Paket ücreti  Aylık 44 Türk Lirasına düşecektir.

Dilerseniz Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları İle ilgili yazımızı okuyup Hediye İnternet Kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Esnaf Tarifeleri ve Bedava İnternet Paketleri İle ilgili Detaylı bilgi için Vodafone Çağrı Merkezleri ile iletişime geçip bilgi sahibi olabilirsiniz