Vodafone Faturasız Hat Kampanyaları – Vodafone Bittikçe Dolan Tarifeler

0

Bol içerikli paketleri ve her cebe uygun fiyatı ile 2016’ da başarılı bir şekilde   geçmişte bırakan Vodafone  2017 Yılında’ da  adından çok söz ettireceğe benziyor. Vodafone Faturasız hat müşterilerine özel hazırladığı kampanyalarla yılın ilk haftasında oldukça başarılı bir çıkış yakalayarak diğer operatörlerin müşterilerini kendi tarafına çekip rekabet ortamını kızıştırmayı başarmışa benziyor.

 

Vodafone’un size özel faturasız hat tarifeleri

Bu tarifelerde kullanımı biten içeriklerinizi uygun fiyatla ister tek tek istersenizde tüm paket içeriklerinizi doldurabilirsiniz. Bittikçe dolan kampanya’ larda  30 Türk Lirası her yüklemenize 1GB hediye internet kazanırsınız

Bittikçe Dolan Paketler

Bittikçe Dolan Small Bu tarife kapsamında 500 dakika yurt içi her yöne konuşma 1Gb internet 1000Sms paket içeriğine aylık 22 Türk Lirası ücret karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bittikçe dolan Small Tarifesinde  Paket içerikleriniz bittiği takdirde internet paketi için DOLDUR 1GB yazarak 7000’ e mesaj göndererek internet paketinizi alabilirsiniz. Dakika paketi için yapmanız gereken DOLDUR 500DK yazıp 7000’e mesaj atarak paketinizi yenilersiniz. SMS paketi için ise DOLDUR 1000SMS yazıp 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Tüm paketi doldurmak için DOLDURBDSMALL yazarak 7000 e mesaj atabilirsiniz.

Bittikçe Dolan Medium Bu tarifenin  içeriği 750 dakika yurt içi her yöne konuşma 2Gb internet 1000Sms ten oluşmaktadır.  Paket içeriğine aylık 27 Türk Lirası ücret karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bittikçe dolan Medium Tarifesi’ nde  Paket içerikleriniz bittiği takdirde internet paketi için DOLDUR 2GB yazarak 7000’ e mesaj göndererek internet paketinizi alabilirsiniz. Dakika paketi için yapmanız gereken DOLDUR 750DK yazıp 7000’e mesaj atarak paketinizi yenilersiniz. SMS paketi için ise DOLDUR 1000SMS yazıp 7000’e göndermeniz gerekmektedir. Tüm paketi doldurmak için DOLDURBDMEDİUM yazıp 7000 e mesaj atarak tüm paket içeriklerinizin kullanımlarınızı doldurabilirsiniz.

 

 

 

Bittikçe Dolan Large Bu tarifenin  içeriği 750 dakika yurt içi her yöne konuşma 3Gb internet 1000Sms ten oluşmaktadır.  Paket içeriğine aylık 32 Türk Lirası ücret karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bittikçe dolan Large Tarifesi nde  Paket içerikleriniz bittiği takdirde internet paketi için DOLDUR 3GB yazarak 7000’ e mesaj göndererek internet paketinizi alabilirsiniz. Dakika paketi için yapmanız gereken DOLDUR 750DK yazıp 7000’e mesaj atarak paketinizi yenilersiniz. SMS paketi için ise DOLDUR 1000SMS yazıp 7000’e göndermeniz gerekmektedir. Tüm paketi doldurmak için DOLDURBDLARGE yazıp 7000 e mesaj atarak tüm paket içeriklerinizin kullanımlarınızı doldurabilirsiniz.

 

 

Bittikçe Dolan Paketler de Ayrı ayrı internet, dakika veya Sms paketlerinizden birini doldurmak isterseniz her birine  10 Türk Lirası ücret ödersiniz. Paket içeriklerinizin tamamını doldurmak isterseniz ise 15 Türk Lirası ödemek zorunda kalırsınız.

 

CEVAP VER