Vodafone Yeni Hat Fırsatları 

Eğer yeni bir Faturasız Hat sahibi olacaksanız bu neden Vodafone olmasın çünkü Vodafone yeni hat alacaklara içerisinde hediye olarak Dakika Sms ve En önemlisi  İnternet kullanımı sunuyor.

Sizde Yeni Hattınıza hediyeleriyle birlikte sahip olmak istemezmisiniz.

İşte Vodafone’ un sizler için sunduğu Faturasız Hat Fırsatları

 

Vodafone Faturasız Hat alacak müşterileri için 55 Türk Lirası ve 65 Türk Lirası gibi iki ayrı fiyatla  piyasaya sürdüğü Faturasız hatlara sahip olacak aboneler 55 Türk Lirası ücretle sunulan Faturasız hattı seçtikleri Takdirde Yeni Hatlarına içerisinde 250 Dakika, 250 Sms hakkı, 500 Mb ve içerisinde Konuşma ve Sms olarak kullanabilecekleri Hediye  40 Türk Lirası bulunacak şekilde sahip olabiliyorlar.

65 Türk Lirası ödeyerek alacakları Yeni Faturasız hatlarının  içeriğinde ise Faturasız hatlarında 35 Türk lirası yüklü bulunmakla birlikte 250 Dakika 250 Sms ve 500 Mb internetin yanında Konuşma ve Sms olarak kullanabilecekleri 40 Türk Lirası bulunuyor.

Yeni aldığınız Faturasız Hattınıza istinaden verilen 30 gün süre ile geçerli olacak Vodafone Faturasız Hat Hediyeleri  sahibi olmak için  yapmanız gereken;

Hediye Dakika Sms Ve İnternet kullanımını hattınıza yüklemeniz için yapmanız gereken HOSGELDIN yazarak 7000‘ e ücretsiz göndermek;

Yeni Hattınız için size verilen sadece Konuşma Ve Sms lerde geçerli 40 Türk Lirasını hattınıza tanımlamak için yapmanız gereken HOSGELDIN 40 yazarak 7000‘ e mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanyaya katılmak için 7000‘ e  gönderdiğiniz Sms’ ler için ücret ödemezsiniz.

Kalan kullanımları OZET yazıp 7000′ e ücretsiz olarak  gönderip sorgulayabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Vodafone Faturasız Hat Hediyelerinden sadece Son 1 ay içerisinde yeni bir Vodafone Faturasız hat alarak gelen müşterileri yararlanabileceklerdir.

1 ay İçerisinde kullanılmayan hediyeler bir sonraki aya devretmez ve silinir.

Numara taşıma yolu  ve Vodafone Faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Hediye verilen 40 Türk Lirasını sadece Konuşma ve mesajlaşmalarda kullanabilirsiniz.

Verilen 40 Türk Lirası Hediye ile herhangi bir paket satın alarak kullanım yapamazsınız.

Size sunulan hediyeleri başka bir hatta transfer edip kullanamazsınız.

Detaylı bilgiyi O542 542 00 00  Numaralı telefondan Vodafone Müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz.