Sizde vodafone freezone lu olup vodafone ’un size sağladığı ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Vodafone’ un freezone üyeleri için düzenlediği eğlence, sinema, yemek içme gibi birçok kampanyadan yararlanabilmek için Freezone’ lu olmanız gerekmektedir. Vodafane freezone paketleri’ nden yararlanmak için yapmanız gereken; Büyük harflerle ( FREEZONE ) yazarak 1525 e hiçbir ücret ödemeden mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone freezone 2017 ayrıcalıklarından yararlanmaya başlamak  için FREEZONE yazıp hemen 1525 e gönderin.

Vodafone’ un genç kullanıcılar için oluşturduğu Freezone kampanyası ile gençlerin dikkatini çekti ve çekmeye devam ediyor. Bu kampanyayı başlatırken öncelikli olarak Vodafone genç kesimin maddi durumunu’ da düşünerek cepteki paraya uygun paketler oluşturdu.

Örneğin bir tane sinema bileti alana diğer sinema biletini hediye veriyor. Yani sevdiğiniz kişiyle sinemaya gittiğinizde freezone abonesiyseniz sadece 1 bilet için ücret ödüyorsunuz.

Bunun için yapmanız gereken SİNEMA  yazıp 6666 ya göndermek

Günlük düzenlenen kampanyalardan bazıları

Galaktik S Kampanyası kapsamında bir sinema bileti , ön gösterim çekilişi ve 500Mb internet’ e 5 Türk Lirası Karşılığında hak kazanabiliyorsunuz.

Galaktik M Kampanyası kapsamında bir sinema bileti , ön gösterimde 2 çekiliş ve 1Gb internet’ e  9 Türk Lirası Karşılığında hak kazanabiliyorsunuz.

Son olarak Galaktik L Kampanyası kapsamında bir sinema bileti , ön gösterimde 3 çekiliş  ve 2Gb internet’ e  15 Türk Lirası ücret ile hak kazanırsınız.

Vodafone Freezone 2017 Ayrıcalıkları

Vodafone freezone ile yemek sepeti’ nden  verdiğiniz siparişlerde % 50 ye kadar indirim alma olanaklarına sahip olmak için YEMEK SEPETİ yazıp 6666’ ya ücretsiz mesaj göndererek kampanyaya katılım yapmanız gerekmektedir.

Little caesars pizza da ise Freezone üyesiyseniz 2 tane Orta boy pizza için sadece 21,90 Türk Lirası ödersiniz.

 

Vodafone Freezone 2017 Tarife Ve Paketleri

Vodafone yeni hat alarak gelen ve Başka operatörden numara taşıma yolu ile gelen müşterilerine hediyeler sunmaktadır. Vodafone tercih eden müşteriler ilk 30 Türk Lirası ve üzeri yüklemelerine Vodafone Bedava 1Gb internet paketi sunmaktadır. Vodafone’ un sunduğu bol içerikli tarifeler ve paketleri kaçırmayın. Sunulan bedava internet paketleri ile kaçırdığınız dizi bölümlerini izleyebilir ve komik videolara göz atabilirsiniz. Vodafone servisleri ile kendi tarifelerinizi oluşturabilir ve dilediğiniz tarifeye geçiş yapabilirsiniz. VOdafone nin sunduğu kampanyalar, tarifeler ve paketlere tarifepaketler.com sitemizdeki Vodafone tarifeler sekmesinden ulaşabilir ve size uygun olanı bulup seçebilirsiniz. Vodafone un ücretsiz sunduğu internet paketleri ve hediye dakikalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. En güncel kampayalar ve geçerlilik tarihleri için bizi takip etmeye devam edin.