Vodafone Konuştuğunca Kazan Tarifeleri

Vodafone yeni kampanyası olan Konuştuğun Kadar Bedava İnternet Tarifelerinin tanıtımına başladı.  Konuştuğunca Kazan Tarifeleri Vodafone Yeni Faturasız Hat alarak abonelik gerçekleştiren veya numara taşıma yolu ile Vodafone geçen Faturasız Hat sahiplerinin kullanabileceği tarifelerdir.

Konuştuğunca İnternet Tarifeleri kullanıcısı Faturasız Hat sahibi aboneler  Hafta içi konuştuğu kadar hafta sonu Vodafone Bedava İnternet hakkı kazanıyor.

 

Konuştuğunca Bedava İnternet Tarifeleri nden Herhangi birini kullanan aboneler hafta içi 60 Dakikamı görüşme sağladı Hafta sonu 60 Dakika Bedava İnternet Kullanım hakkı kazanıyor, Yani yaptığı her 1 Dakika konuşma süresine 1 Dakika Vodafone Hediye İnternet kazanıyor.

 

Vodafone Konuştuğunca İnternet S Tarifesi

Konuştuğunca internet S paketi içerik olarak Her yöne 500 Dakika 1000 Sms ve 1 GB internet kullanımına ilave olarak hafta içi konuştuğunuz kadar hafta sonu kullanabileceğiniz Hediye İnternet kullanımı vermektedir. Paket ücreti 19 Türk Lirasıdır.

Vodafone Konuştuğunca İnternet M Tarifesi

Konuştuğunca İnternet M Paketi  ile Her yöne 500 Dakika, 1000 Sms ve 2GB İnternet kullanımınıza ilave olarak Hafta içi konuştuğunuz süre kadar Hafta sonu internetten film izleye bileceğiniz oyun oynayıp sevdiğiniz sanatçıların albümlerini dinleyebileceğiniz Vodafone Bedava İnternet kullanım hakkı kazanırsınız. Tarifeye ödeyeceğiniz aylık tutar 22 Türk Lirasıdır.

Vodafone Konuştuğunca İnternet L Tarifesi

Konuştuğunca İnternet L Paketi Kullanıcılarına Yurt içi Her Yöne konuşabileceği 750 Dakika, 1000 Sms ve 3GB İnternet  kullanımına ek Hafta içi konuştuğu kadar hafta sonu kullanabileceği Bedava İnternet Hakkı kazandırıyor. Bu Tarifede Aylık  ücret  27 Türk Lirasıdır.

 

Konuştukça Bedava İnternet Tarifelerine Nasıl Geçilir / Detayları

Vodafone Yeni Faturasız Hat alarak veya Numaranızı Vodafone taşıyarak konuştuğunca kazan tarifelerinden herhangi birine geçiş yapabilirsiniz; Ayrıca son 1 Ay içerisinde Vodafone Faturasıza gelen müşterilerde kampanyadan faydalanabilirler.

Konuştuğunca İnternet Tarifeleri içerisinden herhangi birine geçiş yapan müşterilerin başka bir işlem yapmasına gerek kalmadan otomatik olarak kampanyaya katılımı gerçekleşir.

Hafta boyunca Kazanılan Hediye İnternet Dakikalarının kullanımı 10GB ile sınırlıdır.

Cumartesi ve Pazar günleri yapılan aramalarda Hediye İnternet Kullanım hakkı kazanılmaz.

Kazanılan internet dakikaları hafta sonu kullanımlarında geçerlidir.