Merhaba Vodafone Red Tarifesi kullanıcıları bu konumuzda sizler için Faturalı Red Ek internet pakeleri hakkında bilgi paylaşacağım. Biliyorsunuz ki internet hayatımızın her yerinde ihtiyaç duyduğumuz içerikler arasında. Vodafone Red’de ise ek internet içeriği diğer paketlere göre daha avantajlı oluyor.

Red tarifesinde alabileceğiniz zaten 2 adet ek paket bulunuyor. Bunlardan birincisi 24 saat geçerli 1 gb internet oluyor. Bu paketi aldığınızda tam 24 saat geçerli oluyor ve 24 saat sonunda kendini iptal ediyor. Eğer paket 24 saat dolmadan biterse tekrardan günlük paket alımı gerçekleşmiyor. Aylık paket alsanız dahi saat dilimi dolmadan bunu da kullanamıyorsunuz. Bu paketi fatura kesim tarihinizden önceki gün almanızı önermem çünkü sorun oluşturabiliyor en azından bana problem olmuştu.vodafone-red-internet-paketi

Şimdi ise önerdiğim ek paket olan Red Aylık 1gb internet paketi ile alakalı bilgi aktarmak isterim. Mevcutta internetiniz bittikten sonra aylık paket almanızı öneririm çünkü bu paketi aldıktan sonra fatura kesim tarihinize kadar geçerli 1 gb internet almış oluyorsunuz. Ve bu paket faturanız kesildikten sonra kendini hemen iptal ediyor. Ek avantajından bahsedecek olursak aylık 1gb interneti fatura kesilmeden bitirirseniz eğer kullanacağınız her bir 500MB internet 5 TL ye denk geliyor. Yani gb’ı 10 tl ye kullanmış oluyorsunuz. Bu paket sizlere 10 gb limit veriyor yani aldığınız ek paket bittiğinde 10 gb a kadar aşım yapabiliyorsunuz ardından internet duruyor. Kullanıma devam etmek isteyenler yine günlük paket alabiliyorlar.

Paket Fiyatları:
Günlük Paket: 10 tl
Aylık paket: 15 tl olarak ücretlendiriliyor.

Önemli Not: Asla Red Tarifeniz dahilindeki internet bitmeden ek bir paket almayın.
Eğer vodafone kullanıyorum ama ek paket alamam diyorsanız sizlerde Vodafone Bedava internet isimli makalemize göz atabilirsiniz.