Vodafone 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında’ da  yaptığı kampanyalarla dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor. Turkcell salla kazan kampanyası’ na benzer bir kampanya olan Vodafone Salla Dolsun kampanyası’ ndan  Faturalı veya Faturasız hat farketmeksizin tüm bireysel hat sahipleri yararlanılabilecekler.

Eğer Vodafone geçip hat sahibi olmak istiyorsanız bizce tam zamanı  Neden diye soracak olursanız;

Vodafone salla kazan paketleri kapsamında Bedava dakika, Bedava Sms ve Bedava internet paketi sahibi olabileceksiniz. Bunlardan faydalanmayı kim istemezki değilmi özellikle sosyal medyada takılanlar iyi bilir internet paketleri yetmez hale geldi hal böyle olunca bedava internet paketleri’ ni kimse kaçırmak istemez değil mi ?

 

Vodafone Salla Dolsun Kampanyaları’ ndan yararlanabilmeniz için Vodafone Yanımda uygulaması telefonunuza yüklü olmalıdır yoksa kampanyadan faydalanamazsınız. Hattınızdan 10 TL ve üzeri kullanımlarınızda 1GB ile 10GB arası Vodafone Hediye internet paketi kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Kampanyayı Kullanabileceğiniz Vodafone Faturalı Paketler

Faturalı Esnek Mini Tarifesi Her yöne 600 dakika 3Gb internet kullanımına 10 Türk Lirası Dahil olmakla birlikte paketin toplam ücreti vergiler dahil 35 Türk Lirasıdır.

Vodafone Faturalı Esnek Midi Tarifesi  750 Dakika, 1000SMS 5Gb internet paketine Tüm vergiler ve kampanya ücreti dahil 39 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Esnek Maksi Tarifesi 750 Dakika 1000Sms ve 7Gb internet kampanyasına Aylık 45 Türk Lirası Ücretle sahip olup kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Esnek Ekstra Tarifesi 750 dakika her yöne konuşma   1000SMS VE 10Gb internet paketine aylık 55 Türk Lirası ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

 

 

Vodafone Salla Kazan  Kampanyası İçin Faturasız Paketler

Vodafone Salladıkça Kazan kampanyası için aşağıdaki faturasız tarifeler’ den herhangi birini kullanıyorsanız kampanyaya dahil olup kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Esnek Mini Tarifesi Bu paket içeriğinde  500Dakika, 5000Sms 4Gb internet kullanımı mevcuttur. Dilerseniz 10 Türk Lirası gibi bir ücret karşılığında internet kullanımınızı 4Gb a çıkarabilirsiniz . Paketin normal fiyatı 22 Türk Lirasıdır  Vodafone Salla Doldur Kampanyası ile alırsanız paket ücreti 32 Türk Lirası olacaktır.

Vodafone Faturasız Esnek Midi Tarifesi Bu pakette ise  5000Sms, 750Dakika Ve 4Gb internet bulunmaktadır. Paketin normal ücreti 27 Türk Lirasıdır. Eğer 10 Türk Lirası Ücret karşılığında internet kullanımınızı 6Gb’a çıkarmak isterseniz paket fiyatı 37 Türk Lirası’na çıkacaktır.

 

Vodafone Faturasız Esnek Maksi Paketi 750Dakika 5000Sms 5Gb internet içeriği bulunan Vodafone maksi paket’ e 32 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz. İlave 3Gb’ a sahip olup internet kullanımınızı 8Gb a çıkarmak isterseniz paket fiyatı 42 Türk Lirası olacaktır.

Ve bu kampanyalar dahilinde Vodafone Salla Dolsun Taşsın paketlerinden çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.