Vodafone Yeni Red 20 Tarifesi 2000 Dakika, 1000 Sms, 20 GB İnternet paketi nasıl yapılır, fiyatı Nedir ?

Aklınıza takılan bütün soruları cevaplandırmak amacı ile bugün sizlerle Vodafone’un son zamanlarda en çok konuşulan tarifesi olan Yeni RED 20 paketi hakkında bazı bilgiler paylaşmak istedim. Yeni Red 20 Tarifesi interneti bol kullanan aboneler için tasarlanmış bir paket. Bu paket ile birlikte premium içerik sahibi’de olabiliyorsunuz. Bunlara avantaj cepte uygulamasından kolayca ulaşabilirsiniz. Biliyorsunuz ki 2017 yılında en çok internet ihtiyacı çekiyoruz. Operatörlerin yaptıkları bedava internet paketleri de yetersiz geldiğinden buna dur demek gerekiyor. Eğer taahütünüz bittiyse sizlerde Vodafone’un bu tarifesine geçiş yapıp internet sıkıntınızı kökten çözebilirsiniz.

Bu tarifeyi satın aldığınız zaman size özel Red Müşteri hizmetleri ile daha kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebiliyorsunuz. Red Müşteri Temsilcileri size özel hizmet verdiğinden dolayı sorun ve çözüm odaklı bir çalışma sergileyip problemlerinizi en kısa sürede çözecektir. Bunun yanında alacağınız bütün hizmetlerde sizlere yardım sağlayacaklardır. Bununla birlikte bazı premium içeriklere sahip olacağınızı belirtmiştik bunlar;

Tarife ile beraber verilen ücretsiz içerikler;

  • Vodafone Tv; Vodafone Tv ile sevdiğiniz dizi ve programları dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Normalde 5 TL Olan bu paketi kampanya süresince ücretsiz kullanabilirsiniz.
  • GüvenliNet; Bu özellik ile internetinizi güvene almış olacaksınız, kötü yazılım ve virüslerden cihazınızı koruyabilirsiniz.
  • Güvenli Depo; Bu uygulama yardımı ile dosya, resim, video ve rehberinizi kolayca yedekleyin.
  • Spotify; uygulamasını’da cihazınıza indirip artık ücretsiz kullanabilirsiniz.
  • Digi Türk Eğlence Paketi ( Sinema Paketi ); artık ücretsiz 100’lerce filmi izleyebileceksiniz.
  • Süper Lig Taraftar Paketi; Hemen takımınızı seçin ve takımınızın maçını ek bir ücret ödemeye gerek kalmadan ücretsiz izleyin.

Yukarıda belirtilen özellikleri kullandığınızda mevcut tarifenizin internetinden düşüm gerçekleşir. Fakat Wifi bağlantısındayken wifi kullanıldığı için paket düşümü gerçekleşmez. Tarifenin Kontratsız fiyatı 120 TL’dir kontrat yaptığınızda fiyat 109 TL ye inmektedir. Sizlerde kontratlı bir şekilde bu tarifeye sahip olabilirsiniz. Eğer Vodafone’lu değilseniz cep merkezleri aracılığı ile vodafone’a taşınabilirsiniz. Hali hazırda vodafone müşterisi olanlar ise Müşteri Hizmetlerini arayıp bu tarifeye geçiş yapabilirler. Paket içerikleri sadece Yurt içi kullanımlarında geçerli olacaktır. Devir etme veya durma özelliği bulunmayan bu paket ile geçerli yurt dışı ülkelerini de ücretsiz arayabilirsiniz.

Faturalı ve Faturasız Vodafone kampanyalarından haberiniz var mı ? Hemen şimdi Vodafone Bedava İnternet makalemize giriş yapın bilmediğiniz 10’larca bedava internet kampanyasından hemen faydalanın.