Vodafone yeni tarifelerinden biri olan Red 7 tarifesi ile Her yöne 1000 Dakika, 1000 Sms ve 7 GB İnternet kullanımına Aylık olarak taahhüt vermeden sahip olmak isterseniz  70 Türk Lirası ücretle sahip olabilirsiniz. Dilerseniz 24 ay tarifede kalma sözü vererek indirimli fiyatı olan 59 Türk Lirası gibi bir fiyatla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 

Vodafone Red Extraları

Vodafone Redlilere özel Diğitürk play sinema paketi’nden ücretsiz faydalanarak HD kalitedeki dizileri ücretsiz izleyebilir ve Televizyon kanallarını ücretsiz izleyebilirsiniz.

Yeni Red 7 tarifesi ile  Vodafone GüvenliNet paketi kapsamında internette cihazınıza virüs bulaşma korkusu yaşamadan gezinebilir ve amaç dışı yazılımlardan ücretsiz olarak korunabilirsiniz.

Eğer Vodafone Red abonesi iseniz 1 sinema bileti aldığınızda 2. sinema bileti Vodafone’ dan  size hediye. Vodafone Sinema bileti kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken sadece telefonunuzun mesaj bölümüne Büyük harflerle BILET  yazarak 6666 ya mesaj göndermek ve size gelen onay şifresi ile kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. 

Vodafone Redlilere özel Budget Araç Kiralamada % 50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. İndirim şifrenizi Vodafone Red Avantaj Cepte Uygulaması ile alabilir veya telefonunuzdan SMS yolu ile ARAC  yazıp 6666’ya göndererek şifreye sahip olabilirsiniz. 

Vodafone Red Aile 

Vodafone Mutlu Aile kampanyası ile Red tarifesi kullanan abonelerin aileleri’de  mutlu; bu kampanya kapsamında red tarifesi kullanan abonelerin ailelerine  % 35 indirim ile Red tarifelerinden seçip kullanma şansı tanıyor.

Red tarifesine gelecek aile fertlerinin daha önceden Vodafone Red tarifesi aboneliğine geçmiş olmaması gerekmektedir. Ve sadece 2 aile üyesi bu kampanyadan yararlanabilir.

Vodafone Yeni Red 7 Tarifesine Nasıl Geçilir

Vodafone Yeni red 7 tarifesi geçmek için yapmanız gereken  Vodafone cep merkezlerine uğramak Veya 0542 542 00 00 Numaralı telefondan Vodafone çağrı merkezini arayarak size uygun Red tarifeleri hakkında bilgi alıp dilediğiniz Red tarifesine geçiş yapabilirsiniz