Türk Telekom Yeni Yıl 8Gb Tarifesi

Kişiye yönelik tarifeler ve paketlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Türk Telekom yaptığı ataklarla abone sayısını arttırarak rakiplerini geçmeyi planlıyor.  Türk Telekom verdiği hizmetlere her gün yenisini eklemekte ve başarılı olmaktadır.

 

Yeni Oluşturulan Türk Telekom 8Gb paketi ile her yöne 1000 Sms 1000 dakika ve 8Gb internet kullanımına tüm vergiler dahil aylık 59 Türk Lirası gibi düşük bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bu ücret 12 ay boyunca verdiğiniz kullanım sözünüz için geçerli olacaktır.

Eğer taahhütsüz kullanmak isterseniz aylık ödeyeceğiniz tutar 79 Türk Lirası olacaktır.

Türk Telekom Yeni Yıl 8Gb Tarifesine Nasıl Geçilir

Yeni Yıl 8Gb Tarifesine geçişler Çağrı merkezini arayarak veya Sms yolu ile gerçekleştirilebilir. Sms yolu ile geçiş yapmak için büyük harflerle YENI YIL 8GB yazarak 5555′ e ücretsiz SMS göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Tarife kapsamında paketlerdeki kalan kullanımları sorgulamak ve güncel borcunuzu öğrenmek için akıllı telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirebilirsiniz. Kalan kullanımları öğrenmenizin bir diğer yolu ise Telefonunuzdan SMS olarak Büyük harflerle KALAN yazıp 5555′ e göndermek. İçerikleriniz bittiği takdirde Sms ile uyarılır ve dilerseniz ek paketler alarak kullanabilirsiniz.

Tarife Detayları

Tarife kapsamında verilen 1000 Dakika, 1000 Sms 8Gb İnternet kullanımı sadece Yurt  içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışı kullanımlarda Operatörünüzün yurt dışı fiyat tarifesi geçerli olacaktır.

Kullanmadığınız içerikler bir sonraki aya devretmez ve silinir.

Paket İçerikleri  başka bir hatta transfer edip kullanılamaz.

Yeni Yıl 8GB Tarifesi Nasıl İptal Edilir. 

Yeni yıl 8GB tarifesini 444 1 444 numaralı telefondan Türk Telekom çağrı merkezini arayarak iptal edebilir ve başka bir tarifeye geçiş sağlayabilirsiniz.