Ülkemizin  ilk operatörü olma özelliğini taşıyan ve deneyim birikim sahibi olan Turkcell abonelerinin dikkatini kazanıp takdirlerini almayı her zaman başarmıştır. Bunun sonucunda diğer operatör abonelerini de numara taşıma yöntemi ile kendi saflarına çekip abone sayısını çoğaltmayı  başarmış bulunmaktadır.

Rekabet ortamının kızıştığı bu günlerde bunları başarmanın  hiçte kolay olmayacağını düşünüyorum. Gerek hazırladığı ücretsiz içerikler gerekse üzerinde deneyimli kişilerce çalışılmış uygun ücretli bol içerikli  tarifeler Turkcell abonesi olmak  için yeterli gerekçelere sahiptir.

Turkcell ücretsiz sunduğu yetiş kampanyası bunlardan biri internetsiz zor bir durumda kaldığınızda size ilk yardım gibi yetişecek olan Turkcell Yetiş Kampanyası ile 500Mb sahibi olabilirsiniz.

Hattınızda tanımlı olan internet içeriğiniz bittiği takdirde yararlanabileceğiniz bir pakettir Yetiş Turkcell  Bedava İnternet Paketi . Turkcell yetiş kampanyasından nasıl faydalanılır yazımızın size yardımcı olacağını düşünmekteyim.

Turkcell yetiş kampanyasından yararlanabilmek için sadece  2 şartı yerine getirmiş olmanız gerekmektedir.

Bunlardan birincisi  Turkcell Sim Mobil uygulaması telefonunuzda yüklü olmalıdır. 2. Şart ise hattınıza tanımlı olan internet paketi içeriğinizin bulunmaması gereklidir.

SİM mobile uygulaması üzerinden başvuran herkes kampanyadan yararlanabilir. Yaş ve kullanıcı sınırı yoktur.

30 gün geçerli olan Yetiş Turkcell 500Mb Hediye internet paketi ne yalnızca Turkcell Sim Mobil uygulaması ile sahip olabilirsiniz.

Sms veya çağrı merkezini arayarak kampanyaya katılım yapamazsınız.

Sim mobil uygulaması ile yaptığınız başvuru sonrasında hiçbir ücret ödemeden  Turkcell 500Mb Bedava internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Başvurunuz dahilinde Hattınıza tanımlanan Bedava 500MB İnternet Paketi ne ücret ödemeden sahip olursunuz.

Kampanya ile İnternet kullanımı dışında dakika ve sms hediyesi verilmemektedir.

Kampanya dahilinde sunulan internet içeriği bittiği takdirde tarafınıza Sms ile bilgilendirme yapılır.  Kalan kullanımlarınızı Büyük harfle KALAN yazıp 2200 a göndererek öğrenebilirsiniz.  Hattınıza tanımlanan  Yetiş Turkcell İnternet Paketi kullanımı sona erdiği takdirde tarifenizin internet ücretlendirmesi hattınıza yansıtılır.

Kampanyayı iptal ederseniz kalan içerik miktarı silinir kullanmaya devam edemezsiniz.

Hattınızı taşıma ve hat değişikliklerinde içerikleri kullanmaya devam edemezsiniz.

Hattınıza tanımlanan 500Mb hediye internet  paketini başka bir numaraya transfer edip kullanamazsınız.

Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Yazımız bilgilendirme amaçlı olup yetersiz geldiği takdirde;

Turkcell Yetiş Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye Turkcell Çağrı Merkezlerinden sahip olabilirsiniz.